AutoIn logo

Hovedside
Om oss
Tjenester
Verkstedet
Nyheter
Kontakt oss
Samarbeidspartnere
Ledige stillinger
Garantivilkår

Kontaktinformasjon

Telefon:          22 76 31 00 (sentralbord)

Telefax:          22 76 31 03

E-post:           Post@autoin.no

Kart:              Avdelinger i Stor-Oslo     Avdeling i Bergen

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Oslo

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Bjørnerudveien 11, 1266 OSLO

Oslo@autoin.no

Avdelingsleder:               Jens Åberg                   Telefon        469 15 203

Servicemedarbeider:       Karoline Engebretsen     Telefon        416 69 309

 

AutoIn Bruktbilsentere AS - Avd. Services & Inspections

Åpningstider:    Hverdager 08:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Bjørnerudveien 19, 1266 Oslo

Monia@autoin.no

Avdelingsleder:                Monia Abtitoui            Telefon        477 07 599

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Økern

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 17:00 (lenger etter avtale)

Økernveien 97, 0579 Oslo

Okern@autoin.no

Takstmann:                       Martin Clemetsen        Telefon        476 04 529

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Ryen

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Ryensvingen 2, 0680 Oslo

Ryen@autoin.no

Avdelingsleder:     Tommy Benno Andersen        Telefon        904 02 904

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Billingstad

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Billingstadsletta 24, 1396 Billingstad

Billingstad@autoin.no

Avdelingsleder:           Anders Johansen              Telefon      481 45 602

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Hvamsvingen

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Hvamsvingen 5, 2013 Skjetten

Hvam@autoin.no

Avdelingsleder:           Ståle Sitje                      Telefon        482 49 056

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Moss

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Årvollskogen 40, 1529 Moss

Moss@autoin.no

Avdelingsleder:            Erik Skaarud                  Telefon        482 63 409

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avd. Bergen

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Liamyrane 15, 5132 Nyborg

Bergen@autoin.no

Avdelingsleder:            Stig Otto Berntsen            Telefon        482 96 866

 

Autofrakt AS

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Bjørnerudveien 11, 1266 Oslo

Transport@autofrakt.no

Transportkoordinator:    Ole Wasenius                 Telefon        917 87 898

 

Administrasjon

Ansvarlig leder:            Harald Rømcke          Telefon   908 48 400      Epost   Harald@autoin.no

Økonomiansvarlig:        Anup Kumar Saha      Telefon   471 67 760      Epost   Anup@autoin.no

Regnskapssjef:             Kenneth Løneberg      Telefon   957 54 949      Epost   Kenneth@autoin.no

Fagansvarlig lakk:         Tore Linna                 Telefon   992 61 899     Epost   Tore.Linna@autoin.no

 

Henvendelse til AutoIn Gruppen, Regnskapsavdelingen: Regnskap@autoin.no

Fakturaadresse – Autoin Bilskade Senter AS, 1266, Oslo. Invoice@autoin.no

 

Web, integrasjoner, IT og sosialemedier

Digitalansvarlig:          André Rømcke            Telefon   909 22 650     Epost   Andre@autoin.no