HovedsideLogg inn
Hovedside
Om oss
Tjenester
Verkstedet
Nyheter
Kontakt oss
Referanser
Samarbeidspartnere
Ledige stillinger
Garantivilkår

Kontaktinformasjon

Telefon:          22 76 31 00 (sentralbord)

Telefax:          22 76 31 03

E-post:           post@autoin.no

Kart:              Kart med alle avdelinger

 

AutoIn Bilskadesenter AS Avd. Bjørnerud

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Bjørnerudveien 11, 1266 OSLO

post@autoin.no

Servicemedarbeider:       Karoline Engebretsen     Telefon        416 69 309

 

AutoIn Bilskadesenter AS Avd. Ryen (Ingus Biloppretting & Lakkering)

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Ryensvingen 2, 0680 Oslo

ryen@autoin.no

Kundemottaker:     Tommy Benno Andersen        Telefon        904 02 904

 

AutoIn Bilskadesenter AS Avd. Billingstad

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Billingstadsletta 24, 1396 Billingstad

billingstad@autoin.no

Kundemottaker:           Anders Johansen              Telefon        481 45 602

 

AutoIn Bilskadesenter AS Avd. Hvamsvingen

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Hvamsvingen 5, 2013 Skjetten

hvam@autoin.no

Kundemottaker:           Christian Sterk                Telefon        482 49 056

 

AutoIn Bilskadesenter AS - Avdeling Moss

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Årvollskogen 40, 1529 Moss

moss@autoin.no

Kundemottaker:            Erik Skaarud                  Telefon        482 63 409

 

Autofrakt AS

Åpningstider:    Hverdager 07:00 - 16:00 (lenger etter avtale)

Bjørnerudveien 11, 1266 Oslo

transport@autofrakt.no

Transportkoordinator:    Ingrid Dokmo                 Telefon        917 87 898

 

Administrasjon

Ansvarlig leder:            Harald Rømcke          Telefon   908 48 400      Epost   harald@autoin.no

Økonomisjef:               Hege Wilhelmsen        Telefon   9191 4343      Epost   hege@autoin.no

Fagansvarlig lakk:        Tore Linna                  Telefon   992 61 899     Epost   tore.linna@autoin.no

Henvendelse til AutoIn Gruppen, regnskaps avd : Regnskap@autoin.no